KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13035285
nr 1303 5285
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Oljemålning, Sydländsk man. Signerad, daterad -57. Olja på duk, 78x57 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:52:09
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr